Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Telekomunikacja » Kierownik działu obsługi klienta

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Planista / Logistyk (k/m) Nr ref.: /JOBS.pl Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources , świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, lidera w swojej branży,w związku tworzeniem nowego Centrum Usług Wspólnych poszukujemy doświadczonych Kandydatów na stanowisko:  Planista / Logistyk (k/m) Do obowiązków na powyższym stanowisku należy: odpowiedzialność za ciągłość produkcji przez monitorowanie poziomu zapasów półproduktów/surowców. przygotowanie zestawień i analiz niezbędnych  do przygotowania planu produkcji i budżetu, opracowanie harmonogramu zamówień nadzór współpracy z dostawcami i podwykonawcami, bieżąca kontrola nad realizacją planów produkcyjnych i sporządzanie raportów, wprowadzanie zleceń produkcyjnych do systemu, przygotowanie prognozy produkcyjnych i optymalizację produkcji, przygotowanie danych i raportów będących podstawą obliczania wskaźników wydajnościowych, dbałość o utrzymywanie ciągłości produkcji poprzez planowanie i usprawnianie procesów, monitoring stanu zapasów i surowców w magazynie oraz wydanych na produkcję, prowadzenie nadzóru nad realizacją planów produkcyjnych. Wymagania: Min. Roczne doświadczenie w obszarze planowania produkcji / logistyki/ supply chain /master data / pricing /customer service / data management Zrozumienie supply chain Wykształcenie wyższe Bardzo dobra znajomość j.angielskiego Znajomość SAP-a będzie atutem Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel) Silne umiejętności interpersonalne Proaktywna postawa i nastawienie prokliencie Nastawienie na wynik oraz jakość Organizacja oferuje: Bardzo dobre warunki pracy Aktrakcyjne warunki finansowe Możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowej korporacji  Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...