Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Telekomunikacja » Kierownik działu obsługi klienta

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Picker - Gądki! 13,90 brutto Nr ref.: /JOBS.pl - zbieranie i kompletacja zamówień, - obsługa wózka paletowego, - prace magazynowe. - aktualna książeczka sanepidu, - dyspozycyjność w ciągu tygodnia, - motywacja oraz chęć do pracy. Mile widziane: - doświadczenie w pracy na magazynie lub podobnym stanowisku. - 13,90zł brutto za godzinę - pracę w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę tymczasową, - pracę 3-zmianową, - system premiowy, - dodatki za pracę w porze nocnej, - pracę od poniedziałku do piątku, - możliwość nawiązania dłuższej współpracy oraz przejścia na umowę o pracę, - możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji lub kontakt bezpośredni z biurem OTTO Polska Sp. z o.o., ul. Głogowska 51/3, 60-737 Poznań. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...