Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Telekomunikacja » Kierownik działu obsługi klienta

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Picker - Gądki! 13,90 brutto Nr ref.: /JOBS.pl - zbieranie i kompletacja zamówień, - obsługa wózka paletowego, - prace magazynowe. - aktualna książeczka sanepidu, - dyspozycyjność w ciągu tygodnia, - motywacja oraz chęć do pracy. Mile widziane: - doświadczenie w pracy na magazynie lub podobnym stanowisku. - 13,90zł brutto za godzinę - pracę w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę tymczasową, - pracę 3-zmianową, - system premiowy, - dodatki za pracę w porze nocnej, - pracę od poniedziałku do piątku, - możliwość nawiązania dłuższej współpracy oraz przejścia na umowę o pracę, - możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji lub kontakt bezpośredni z biurem OTTO Polska Sp. z o.o., ul. Głogowska 51/3, 60-737 Poznań. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Zatrudnimy pomocnika stolarza.
Firma produkująca drzwi drewniane zatrudni osobę na stanowisko: pomocnik stolarza. Praca stacjonarna w zakładzie produkcyjnym w Wejherowie. Wymagamy: - sumienności i dokładności, - zaangażowania...
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Alfa Romeo Giulia - zobacz videotest
Alfa Romeo Giulia - zobacz videotest
Oto nowa Alfa Romeo. Giulia. Wszyscy na nią czekaliśmy. Czy ta nowa Alfa będzie wielkim powrotem tej kultowej marki, czy może gwoździem do trumny?

Proszę czekać - ładowanie treści...