Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Telekomunikacja » Kierownik działu obsługi klienta

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Opiekun Handlowy Nr ref.: /JOBS.pl Do obowiązków kandydata należeć będzie:   Utrzymanie pozytywnych relacji z naszymi partnerami handlowymi Całkowity zakres handlowy na terenie Czech Wymagania:   Wykształcenie średnie ( preferowane o profilu technicznym)  Znajomość języka czeskiego lub angielskiego lub niemieckiego Prawo jazdy kat. B  Łatwość nawiązywania kontaktów Miejsce zamieszkania:  Polska lub Czechy Oferujemy: pracę w prężnie rozwijającej się firmie umowę o pracę na pełny etat  miłą i twórczą atmosferę pracy w młodym dynamicznym zespole  szkolenia i rozwój kompetencji w ramach stanowiska  (techniczny oraz językowy)motywacyjny system wynagrodzenia (stała pensja + premia + prowizja) auto również do użytku prywatnego   Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: CV ze zdjęciem prosimy przesyłać za pomocą "Aplikuj Teraz" Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...