Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Telekomunikacja » Kierownik działu obsługi klienta

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Manager Sprzedaży (region Wschód) Nr ref.: /JOBS.pl Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie:   Rozwój sprzedaży produktów firmy na podległym terenie Definiowanie potencjału i potrzeb rynku, w tym badanie konkurencji Pozyskiwanie nowych Klientów Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami Kreowanie pożądanego  wizerunku firmy na rynku Promowanie marki i asortymentu firmy Przygotowywanie ofert handlowych Uczestnictwo w targach branżowych Budowa przewagi konkurencyjnej Posprzedażowa obsługa Klienta Wymagania:   Wykształcenie minimum średnie Mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe (technologia żywności i żywienia) Doświadczenie w sprzedaży  produktów skierowanych do branży mięsnej Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży opakowań/ maszyn/ przypraw dla branży mięsnej Gotowość do podróży służbowych Samodzielność, dyspozycyjność, proaktywność , dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole Oferujemy:   Stabilną pracę w firmie wiodącej na rynku zarówno polskim jak i międzynarodowym Umowę o pracę Atrakcyjne wynagrodzenie Niezbędne, wszystkie narzędzia pracy   Osoby  zainteresowane prosimy o nadesłanie swojego życiorysu na pomocą przycisku "Aplikuj teraz" Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...