Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Telekomunikacja » Kierownik działu obsługi klienta

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Koordynator Salonów Serwisowych Nr ref.: /JOBS.pl Zakres obowiązków: Regularne wizyty w Salonach Serwisowych w powierzonym rejonie Kontrola stanu Salonów Dbałość o właściwą ekspozycję sampli i akcesoriów Analiza potrzeb i opinii klientów Zbieranie wymaganych informacji i systematyczne raportowanie Weryfikacja dostępności części zamiennych i akcesoriów Monitorowanie bieżącej obsługi Klientów w Serwisie Organizowanie i/lub wspieranie imprez promocyjnych dla klienta końcowego Przeprowadzanie szkoleń i prezentacji dla pracowników Serwisów Rozwiązywanie bieżących problemów / zgłoszeń konsumenckich Monitoring Salonów Konkurencji Wymagania: Wykształcenie minimum średnie Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży Telekom Znajomość rynku telekomunikacyjnego znajomość języka angielskiego- mile widziana Znajomość pakietu Microsoft Office Dokładność, zaangażowanie, skrupulatność, rzetelność, samodzielność, odpowiedzialność za zadania i powierzone mienie Oferujemy: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Atrakcyjne wynagrodzenie (stawka podstawowa + premia) Niezbędne narzędzia pracy (telefon komórkowy, laptop) Pracę z rozpoznawalną w Polsce i na świecie marką Możliwość korzystania z benefitów pozapłacowych oferowanych przez Adecco Poland- Adecco +Club Możliwość rozwoju i zdobycia ciekawego doświadczenia w międzynarodowej firmie Miłą atmosferę pracy w dynamicznym i młodym zespole Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...