Telekomunikacja » Kierownik działu obsługi klienta

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Konsultant z językiem niemieckim - BEZ DOŚWIADCZENIA (m/k) Nr ref.: /JOBS.pl Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla Naszego Klienta, cenionej międzynarodowej firmy rozwijającej swoją markę na rynku polskim, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:   Konsultant   z językiem niemieckim (m/k) nr ref.: JO-1309-271349 Miejsce: Wrocław   Opis: Telefoniczna i mailowa obsługa klientów niemieckojęzycznych Bieżąca pomoc w rozwiązywaniu podstawowych problemów i zapytań w zakresie IT Rejestracja i klasyfikacja zgłoszeń klientów w systemie wewnętrznym firmy Opieka nad Klientem podczas procesu relizacji zgłoszenia Utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami i odpowiadanie na ich potrzeby   Wymagania: Biegła znajomość języka niemieckiego Komunikatywna znajomość języka angielskiego Dobra dykcja i komunikatywność Umiejętność skutecznej pracy w zespole Podstawowa znajomość systemu Windows i pakietu MS Office Znajomość podstawowych zagadnien z zakresu obsługi komputera i IT Mile widziane doświadczenie w telefonicznej i mailowej obsłudze Klienta   Oferujemy: Ciekawą i stabilną pracę w przyjaznym, międzynarodowym zespole Możliwość podnoszenia kwalifikacji i atrakcyjny program szkoleń Cenne doświadczenie zawodowe w strukturach międzynarodowej korporacji Dodatkowe świadczenia w ramach pakietu benefitów Zainteresowane osoby zapraszam do przesyłania CV wraz z nazwą stanowiska i numerem referencyjnym w tytule maila na adres: michal.jakubczyk@cpljobs.pl Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...