Telekomunikacja » Kierownik działu obsługi klienta

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Konsultant ds. Wsparcia Klienta w języku niemieckim (m/k) Nr ref.: /JOBS.pl CPL Jobs jest firmą doradztwa personalnego należącą do międzynarodowej grupy CPL Resources, notowanej na irlandzkiej i angielskiej giełdzie papierów wartościowych. Grupa CPL jest obecna w 8 EU krajach posiadając łącznie sieć 44 biur, oferuje swoim partnerom biznesowym szereg rozwiązań z zakresu ZZL, w szczególności: Rekrutacje Pracowników Stałych, RPO\Master Vendor, Preferred Supplier, Direct & Executive Search oraz Consulting Obszarów HRM.   Obecnie dla jednego z naszych klientów z Bydgoszczy - poszukujemy osób na stanowisko:  Konsultant ds. Wsparcia Klienta w języku niemieckim   Obowiązki: Przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych od użytkowników oraz obsługa zapytań mailowych z zakresu IT Wsparcie techniczne oraz współpraca z klientem zagranicznym Utrzymywanie dobrych relacji z klientami Wspomaganie rozwoju i usprawniania procedur   Wymagania: Znajomość języka niemieckiego lub francuskiego na poziomie B1/B2 Komunikatywna znajomość języka angielskiego Znajomości pakietu Ms Office oraz systemu Windows Podejście proklienckie Rozwinięte zdolności analityczne   Doświadczenie nie jest wymagane (firma oferuje szkolenia)   Oferujemy: Konkurencyjne wynagrodzenie Stabilne zatrudnienie Dodatkowe benefity Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym Wykorzystanie znajomości języków obcych w codziennej pracy Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .