Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Telekomunikacja » Kierownik działu obsługi klienta

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Konsultant ds.obsługi klienta Nr ref.: /JOBS.pl Zadania: budowanie pozytywnych relacji z klientami; udział w akcjach zewnętrznych salonu; dbanie o pozytywny wizerunek firmy na zewnątrz; aktywna współpraca z pozostałymi działami; kompleksowa telefoniczna i elektroniczna obsługa klientów Wymagania: mile widziane wcześniejsze doświadczenie w sprzedaży bądź obsłudze klienta; wysoka kultura osobista; motywacja do osiągania założonych celów; łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz umiejętność pracy w zespole; mile widziane osoby z okolic Swarzędza. Oferta: zatrudnienie w renomowanej firmie, stawiającej przede wszystkim na dobre relacje z klientem; praca w pełnym wymiarze godzin; możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w licznych szkoleniach; pracę w młodym i dynamicznym zespole; zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; atrakcyjne wynagrodzenie. Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania.  Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...