Telekomunikacja » Kierownik działu obsługi klienta

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Kasjer / Kasjerka w hipermarkecie - elastyczny grafik Nr ref.: /JOBS.pl Miejsce pracy: Janki k/ Raszyna Opis stanowiska: - obsługa kasy fiskalnej - obsługa Klientów sklepu Wymagania: - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku - uczciwość - zaangażowanie i chęć do pracy Oferujemy: - umowę o pracę tymczasową na ½ etatu, lub więcej - atrakcyjne wynagrodzenie - elastyczny grafik pracy - możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przez OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce dla celów związanych z rekrutacją pracowników i poszukiwaniem pracy. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom i ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji. Oświadczam, że jestem świadom, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, a moja zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolna. Ponadto posiadam informacje o pełnej nazwie oraz adresie siedziby Spółki, celu zbierania danych, znanych oraz przewidywanych odbiorcach i kategoriach odbiorców danych i przysługującym mi prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania. Zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych pragniemy poinformować, że administrator danych osobowych ma prawo usunąć Pani/a dane bez Pani/a uprzedniej zgody. Ponadto ma Pani/Pan prawo wglądu do swoich danych i złożenia wniosku o ich sprostowanie, uzupełnienie, uaktualnienie, czasowe lub stałe wstrzymanie przetwarzania kwestionowanych przez Panią/a danych lub całkowite usunięcie Pani/a danych ze zbioru. OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest wpisana do rejestrów podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 2590" Kontakt: Prosimy o przesłanie CV w odpowiedzi na to ogłoszenie lub o kontakt bezpośrednio z biurem OTTO Oddział Waszawa  ul. Nowy Świat 49/211 tel. 797 185 994 Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...