Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Telekomunikacja » Kierownik działu obsługi klienta

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Junior Buyer Nr ref.: /JOBS.pl Hays Poland jest firmą doradztwa personalnego należącą do grupy Hays plc. Grupa Hays posiada 237 biur w 32 krajach, w których łącznie pracuje ponad 7800 specjalistów. Naszą misję: „POWERING THE WORLD OF WORK”, realizujemy świadcząc profesjonalne usługi dopasowane do wymagań Klientów, znajdując najlepszych wykwalifikowanych ekspertów w danych branżach. Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, która rozwija w Warszawie Shared Service Centre. Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko Junior Buyer. Stanowisko podlega pod Indirect Procurement Supervisor i jest nowym stanowiskiem w strukturach Centrum Usług Wspólnych. Junior Buyer będzie odpowiedzialny za: kupowanie materiałów i usług wykorzystywanych w firmie, nadzorowanie i poprawę relacji z dostawcami oraz klientami wewnętrznymi, zarządzanie komunikacją między dostawcami a działami wewnętrznymi, poszukiwanie rozwiązań obniżających koszty zakupów oraz poszukiwanie nowych dostawców. Ponadto osoba na stanowisku Junior Buyer będzie odpowiedzialna za raportowanie i działanie zgodnie z polityką bezpieczeństwa firmy.  Stanowisko jest stanowiskiem samodzielnym i jedynym w strukturze Centrum w Polsce. Osoba zatrudniona na satnowisku Junior Buyera będzie pracować w ramach międzynarodowego teamu.  Idealny Kandydat na stanowisko Junior Buyer powinien posiadać: płynną znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny), minimum 1,5 roku doświadczenia na stanowisku kupca w międzynarodowej firmie, doświadczenie w zakupach w całej Europie i doświadczenie w częstych kontaktach z dostawcami z całej Europy (warunek konieczny). Ponadto osoba na tym stanowisku powinna posiadać wykształcenie wyższe (Logistyka lub pokrewne), znajomość systemu SAP i silnie rozwinięte umiejętności negocjacyjne. Nasz klient oferuje pracę w międzynarodowym, dynamicznym środowisku. Możliwość tworzenia działu zakupów w Polsce, atrakcyjne wynagrodzenie (do 7000 PLN brutto), bogaty pakiet benefitów i umowę o pracę. Osoby zainteresowane ofertą proszę o przesyłanie aplikacji w j. angielskim Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...