Telekomunikacja » Kierownik działu obsługi klienta

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Financial Analyst Nr ref.: /JOBS.pl For our client, an international company which develops its Shared Service Centre in Warsaw, we are looking for a Financial Analyst. Financial Analyst will be responsible for the preparation of the financial occupancy costs and rolling capital plan slides for the Performance Management MIS reports, supporting the U.S. teams with space allocation updates and building rate calculations for occupancy costs at a Global level. The successful Candidate will also liaison with Tier 1 Service Partners with regards to actual spend against baseline and validation of declared saves achievement; he/she will also prepare and issue occupancy cost bridging papers for Business Units to evidence the impact of capital plan, change requests and T1P saves on the overall occupancy plan. We expect an ideal Candidate to have: - Wide experience in financial analysis, planning & project management - Sound experience and knowledge gained in Financial Services/ Real Estate industry - Excellent communication skills (English and Polish; other European languages are an asset) - University degree with a major in finance, business or accounting - Knowledge of any ERP system (SAP, PeopleSoft, Navision) is an asset - Strong Excel skills are a must Our Client offers an extensive benefit package and attractive salary (depending on skills& experience), professional trainings and an opportunity to be a part of a big multinational structure. If you enjoy challenges, don´t hesitate and submit your application and CV in English. Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...