Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Telekomunikacja » Kierownik działu obsługi klienta

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Finance Data Administrator Nr ref.: /JOBS.pl Hays Poland jest firmą doradztwa personalnego należącą do grupy Hays plc. Grupa Hays posiada 237 biur w 32 krajach, w których łącznie pracuje ponad 7800 specjalistów. Naszą misję: „POWERING THE WORLD OF WORK”, realizujemy świadcząc profesjonalne usługi dopasowane do wymagań Klientów, znajdując najlepszych wykwalifikowanych ekspertów w danych branżach. Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy usługowej, która rozwija swój Shared Service Centre w Warszawie poszukujemy Kandydatów na stanowisko Finance Data Administrator. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zbieranie i przetwarzanie danych związanych z budżetem i wydatkami jednego z działów, tworzenie raportów o wydatkach na podstawie zgromadzonych danych, nadzorowanie informacji o złożonych zamówieniach w kontekście założonego budżetu, odpowiadania na zapytania dostawców lub wewnętrznych klientów. Ponadto Finance Data Administartor będzie ściśle współpracował z działem finansowym oraz działem IT. Kandydat na stanowisko Finance Data Administrator powinien posiadać wykształcenie wyższe, bardzo dobrą znajomość programu Excel, oraz doświadczenie w pracy z danymi i przy tworzeniu raportów (min. 1 rok). Ponadto osoba na tym stanowisku powinna płynnie posługiwać się j. angielskim i mieć bardzo dobrze rozwinięte umiejętności analityczne i komunikacyjne oraz umiejętnie zarządzać czasem pracy. Nasz klient oferuje pracę w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie (4500 – 600 PLN brutto w zależności od doświadczenia), pracę w międzynarodowym środowisku w biurze zlokalizowanym w centrum miasta, atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów. Osoby zainteresowane ofertą proszę o przesyłanie CV w j. angielskim. Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...