Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Telekomunikacja » Kierownik działu obsługi klienta

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

DORADCA Nr ref.: /JOBS.pl Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie głównie za: zapewnianie wsparcia dla klienta w doborze wina oraz innych produktów dostępnych w sklepie, realizowanie wyznaczonego planu sprzedaży, dbanie o pozytywny wizerunek sklepu m.in. poprzez przyjazne podejście do klienta, odpowiednią ekspozycję asortymentu oraz ogólny porządek w sklepie, wdrażanie centralnych akcji promocyjnych zgodnie z wytycznymi działu marketingu, inicjowanie lokalnych działań promocyjnych zarówno sprzedażowych jak i wizerunkowych, składanie zamówień i nadzorowanie dostaw asortymentu do sklepu, raportowanie do Centrali firmy. Od kandydatów oczekujemy: uśmiechu i pozytywnej energii, łatwości w nawiązywaniu i budowaniu długofalowych  relacji z Klientem, dynamizmu, inicjatywy i zaangażowania w realizację codziennych zadań, otwartości na zdobywanie wiedzy o winie i chęci do nauki, dyspozycyjności (praca w godzinach otwarcia galerii handlowych, także weekendy), doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych z bezpośrednią obsługą Klienta będzie dodatkowym atutem, umiejętności swobodnego komunikowania się w języku angielskim, aktualnej książeczki sanepidu. W zamian oferujemy: możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, profesjonalne szkolenia wprowadzające w ciekawy świat wina, możliwość uczestniczenia w spotkaniach z dostawcami ze znanych winnic z całego świata połączonych z degustacją win, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Jednocześnie prosimy o dołączenie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę AMBRA S.A. z siedzibą przy ul Puławskiej 336, 02-819 Warszawa na przetwarzanie danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby prowadzenia procesu rekrutacji oraz wykorzystywanie mojej aplikacji na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez tę Spółkę. „ Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że rozpatrujemy tylko aplikacje osób posiadających określone w ofercie wymagania. Dlatego też zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami. Kontakt: Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie CV oraz wypełnienie formularza aplikacyjnego za pomocą przycisku APLIKUJ. Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Zatrudnimy pomocnika stolarza.
Firma produkująca drzwi drewniane zatrudni osobę na stanowisko: pomocnik stolarza. Praca stacjonarna w zakładzie produkcyjnym w Wejherowie. Wymagamy: - sumienności i dokładności, - zaangażowania...
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Alfa Romeo Giulia - zobacz videotest
Alfa Romeo Giulia - zobacz videotest
Oto nowa Alfa Romeo. Giulia. Wszyscy na nią czekaliśmy. Czy ta nowa Alfa będzie wielkim powrotem tej kultowej marki, czy może gwoździem do trumny?

Proszę czekać - ładowanie treści...