Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Telekomunikacja » Kierownik działu obsługi klienta

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Customer Support z językiem niemieckim/francuskim Nr ref.: /JOBS.pl Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources , świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego Klienta, lidera w branży BPO,  poszukujemy kandydatów na stanowisko: Doradca Klienta z biegłą znajomością języka niemieckiego lub francuskiego.     Obowiązki:  Telefoniczna obsługa Klienta niemieckojęzycznego/francuskojęzycznego;  Podstawowe wsparcie techniczne;  Koordynowanie i rozpatrywanie przyjętych zgłoszeń. Wymagania:  Znajomość języka niemieckiego/francuskiego na poziomie B2/C1 (warunek konieczny);  Komunikatywna znajomość języka angielskiego;  Dobra znajomość obsługi komputera;  Dobra dykcja i komunikatywność;  Umiejętność pracy pod presją czasu;  Nie oczekujemy od kandydatów doświadczenia na podobnym stanowisku.   Oferujemy:  Stabline zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;  Atrakcyjne warunki finansowe;  Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe;  Bogaty pakiet świadczeń: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, kursy językowe.     Nie czekaj, zgłoś się! Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...