Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Telekomunikacja » Kierownik działu obsługi klienta

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Customer Service Representative with French/German Nr ref.: /JOBS.pl Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources , świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji z sektora IT, poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko:  Customer Service Representative with German Opis stanowiska: Wsparcie techniczne dla zagranicznych klientów w rozwiązywaniu problemów z zakresu IT (doświadczenie nie jest wymagane) tworzenie kont, instalacja oprogramowania Instruktaż użytkowników w zakresie obsługi software/hardware Przygotowanie niezbędnej dokumentacji Dbałość o utrzymanie bardzo dobrych relacji z klientem Wymagania: Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub francuskiego Znajomość j. angielskiego  Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku  mile widziane Nastawienie na wysoka jakość świadczonych usług Ogólna znajomość środowiska Windows, pakietu MS Office Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i interpersonalne   Firma oferuje: Atrakcyjne warunki finansowe Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego w środowisku międzynarodowym Bogaty pakiet szkoleń Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko Dodatkowy pakiet socjalny Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...