Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Telekomunikacja » Kierownik działu obsługi klienta

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Asystent w Dziale Raportowania Nr ref.: /JOBS.pl Hays Poland jest firmą doradztwa personalnego należącą do grupy Hays plc. Grupa Hays posiada 237 biur w 32 krajach, w których łącznie pracuje ponad 7800 specjalistów. Naszą misję: „POWERING THE WORLD OF WORK”, realizujemy świadcząc profesjonalne usługi dopasowane do wymagań Klientów, znajdując najlepszych wykwalifikowanych ekspertów w danych branżach. Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, która w centrum Warszawy rozwija Shared Service Centre obejmujący m.in. procesy księgowe, marketingowe i HR poszukujemy kandydatów na stanowisko Asystenta w Dziale Raportowania.  Asystent w dziale raportowania będzie odpowiedzialny za wspieranie Transition Managera przy tworzeniu dokumentów, analiz, zestawień i raportów (np. KPI, SLA, analiza jakosci pracy). Ponadto osoba na tym stanowisku będzie współpracować z Team Leaderami różnych działów wspierając ich przy tworzeniu raportów dotyczących pracowników z danego działu, jakości pracy, szybkości pracy, kosztów itd. Na stanowisku asystenta duża część obowiązków dotyczy prac administracyjnych oraz związanych z budowaniem relacji z klientami wewnętrznymi. Na stanowisko Asystenta poszukujemy osób z płynną znajomością języka angielskiego i bardzo dobrą znajomością Excela (m.in. umiejętność tworzenia prostych makr) oraz Power Point. Mile widziane doświadczenie w pracy w Shared Service Centre.  Nasz klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, ciekawy zakres obowiązków, pracę w SSC w centrum miasta, pakiet benefitów. Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV w j. angielskim. Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...