Telekomunikacja » Kierownik działu obsługi klienta

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Asystent ds. Księgowości z francuskim Nr ref.: /JOBS.pl Posługujesz się biegle językiem niemieckim i angielskim? Chcesz nabyć doświadczenia i nowych umiejętności w obszarze Finansów/Rachunkowości oraz Obsługi Klienta? Jedna z największych firm z branży BPO obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko Asystenta z francuskim i angielskim. Nie musisz mieć doświadczenia! Obowiązki: Udzielanie informacji klientom; Rejestrowanie zapytań; Kontakt z dostawcami i pracownikami firmy; Rozliczanie kont; Raportowanie. WYMAGANIA Język francuski na poziomie płynnym; Język angielski na poziomie bardzo dobrym; Doświadczenie w Obsłudze Klienta będzie dodatkowym atutem; Znajomość programu MS Word i MS Excel na poziomie dobrym. KORZYŚCI Atrakcyjne wynagrodzenie i program bonusowy; Umowa o pracę; Praca w pełnym wymiarze godzinowym od poniedziałku do piątku; Codzienny kontakt z zagranicznymi dostawcami; Start w kierunku swojej zawodowej kariery; Szkolenia wewnętrzne i kursy językowe; Prywatna opieka medyczna; Ubezpieczenie na życie; Karta sportowa. Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...