Telekomunikacja » Kierownik działu obsługi klienta

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Ambasador / Ambasadorka Marki Nr ref.: /JOBS.pl Rola Ambasadora Marki Twój dzień pracy będzie naprawdę interesujący. Przejmiesz aktywną rolę w informowaniu konsumentów o markach i produktach z portfolio wyrobów tytoniowych naszego Klienta. Zajmiesz się tworzeniem raportów i będziesz dzielił/a się swoimi obserwacjami z prowadzonych działań. Oczekiwania: Wykształcenie minimum średnie (mile widziani studenci), Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu (między poniedziałkiem, a sobotą), Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta, Umiejętność prezentacji i komunikatywność, Uczciwość, zaangażowanie, charyzma, zmotywowanie do pracy będą dodatkowymi atutami. Co uzyskasz? Współpracę z Adecco Poland w oparciu o umowę zlecenie, Pracę z rozpoznawalnymi w Polsce i na świecie markami, Możliwość zdobywania kompetencji marketingowych w ramach realizacji projektu, Atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + bonus), Narzędzia niezbędne do pracy - tablet, Internet mobilny, uniform i inne, Udział w eventach i akcjach specjalnych, Możliwość korzystania z benefitów pozapłacowych oferowanych przez Adecco Poland, Możliwość nawiązania stałej współpracy Oferta dotyczy pracy tymczasowej.   Zainteresowała Cię nasza oferta? Czekamy na Twoje CV! Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .