Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Telekomunikacja » Kierownik działu obsługi klienta

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Absolwenci z biegłym j. angielskim Nr ref.: /JOBS.pl Jeśli ukończyłeś studia i chcesz rozpocząć karierę zawodową w międzynarodowym środowisku… Znasz biegle język angielski i chcesz wykorzystywać go w codziennej pracy… Masz oko do szczegółów, szybko się uczysz i cenisz pracę zespołową… Aplikuj! Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy rozpoznawalnej na globalnym rynku, która otworzyła w Krakowie swoje Centrum Usług Wspólnych (SSC), poszukujemy zmotywowanych kandydatów znających j. angielski na poziomie biegłym (C1). Zadania, jakie czekają na ciebie w nowej pracy będą związane głównie z procesowaniem dokumentacji z obszaru logistyki i transportu zgodnie z międzynarodowymi standardami. Dodatkowo do zakresu obowiązków będzie należał kontakt z klientami w kontekście procesowanej dokumentacji. System pracy: wtorek - sobota Godziny pracy: 09:00 - 18:30 Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy przede wszystkim biegłej znajomości języka angielskiego oraz motywacji do uczenia się nowych rzeczy. Szukamy osób z bardzo dobrze rozwiniętymi umiejętnościami komunikacyjnymi, lubiących pracować z ludźmi oraz mających oko do szczegółów i analityczne podejście do rozwiązywania problemów. Nasz Klient oferuje możliwość rozwijania swojej kariery w międzynarodowym środowisku, atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów. Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV w j. angielskim. Dziękujemy za nadesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, spełniającymi powyższe wymagania. Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...