Kadry, Szkolenia, HR » Kadry, Szkolenia, HR - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Software Internship Nr ref.: /JOBS.pl Very exciting 3 month Software internship available with CurrencyFair. We are Dublin's hottest Fintech start-up. Hours are 8.30am - 5.30pm, Monday - Friday. This position is for an initial 3 months with a view to extending. For the right candidate this role could become a permanent position if you perform well. You will gain very valuable experience in requirements gathering and in agile software development methodology. Skills: Business,IT,Technology,Graduate,Intern,Research,Internship,Services,Analyst,Reporting,Business Analysis,Software,Data analysis,Computer Science,Product,Software Engineering ,Testing,Interns,Systems Analysis,BA,Business Systems Analysis,Software Design,Customer Research,Agile Software,REQUIREMENT GATHERING,Requirement Elicitation Sectors: Graduate,Technology Questions: Do you have an IT degree? Where did you graduate from? What was your final result? Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...