Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Kadry, Szkolenia, HR » Kadry, Szkolenia, HR - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Młodszy Specjalista w Dziale HR (k/m) Nr ref.: /JOBS.pl Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego międzynarodowego klienta poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:  Młodszy Specjalista w Dziale HR (k/m)   Lokalizacja: Wrocław   Zakres obowiázków i aktywnosci: Prowadzenie dokumentacji administarcji pracowniczej. Prowadzenie bazy danych HR. Realizacja procesu przyjmowania nowych pracowników. Koordynacja projektów HR Przygotowanie raportów i analiz do celów biznesowych HR. Wymagania: Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki studiów: psychologia, socjologia, ekonomia, zarządzanie zasobami ludzkimi lub pokrewne). Biegłość w języku angielskim. Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku. Wiedza z zakresu HR i prawa pracy. Zaangażowanie, pasja, dobra energia i pozytywne nastawienie. Mile widziane: Doświadczenie w branży IT będzie dodatkowym atutem. Oferujemy: Możliwość rozwoju osobistego i podejmowania nowych wyzwań. Możliwość awansu i budowania udanej kariery w międzynarodowej organizacji. Różnorodność w pracy - możliwość zmiany projektów, technologii, aplikacjii i klientów. Program szkolenia - intensywny program treningowy, z dostępem do światowych ekspertów oraz bazy wiedzy. Benefity - kompleksowy pakiet. Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...