Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Kadry, Szkolenia, HR » Kadry, Szkolenia, HR - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Manager Rekrutacji IT Nr ref.: /JOBS.pl Dla naszego klienta, międzynarodowej organizacji finansowej, poszukujemy osoby na stanowisko Managera Rekrutacji IT. Kluczowe obowiązki na stanowisku obejmują: - Prowadzenie procesów rekrutacyjnych adekwatnie do zapotrzebowania i zgodnie z zaplanowanym budżetem. - Efektywne zarządzanie w relacji z klientami, interesariuszami i podwładnymi. - Inicjowanie i podtrzymywanie współpracy z podmiotami specjalizującymi się w doradztwie HR i obsłudze procesów rekrutacyjnych. - Zapewnienie wydajności procesu, osiąganie celów biznesowych, realizacja umów z partnerami biznesowych. - Dostarczanie miesięcznych i doraźnych raportów o statusie danych projektów rekrutacyjnych do LM. - Dbałość aby prowadzone procesy były realizowane adekwatnie do obowiązujących procedur a wszelkie zmiany wprowadzane z ich uwzględnieniem. - Zapewnianie, że uzgodniony zakres prac jest realizowany w sposób przyczyniający się do osiągnięcia celu jednostki/ działu. Wymagania stawiane Kandydatom: - Co najmniej 2 lata doświadczenia w rekrutacji IT i 5 lat w rekrutacji w innym obszarze. - Dobra znajomość branży IT. - Wiedza o doradztwie i wdrażaniu rozwiązań w zakresie planowania zasobów HR, rekrutacji, pracy i projektowania profili kompetencyjnych. - Gotowość do pracy bez stałego nadzoru, umiejętność organizowania własnej pracy i generowania pomysłów usprawniających procesy. - Zdolność do współpracy zarówno indywidualnie jak i w grupie. - Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, w szczególności zdolność do zarządzania sytuacją konfliktu. - Umiejętności organizacyjne (rola będzie obejmować organizację imprez rekrutacyjnych). - Orientacja na klienta. - Zdolności analityczne. - Energetyczność i elastyczność. - Umiejętność obsługi komputera (Excel, Word, Power Point). - Płynna znajomość języka angielskiego. - Znajomość Kodeksu Pracy oraz przepisów- nie jest wymagana ale mile widziana. - Wykształcenie wyższe kierunkowe będzie dodatkowym atutem- zarządzanie zasoby ludzkimi, socjologia, psychologia. Klient oferuje: - Stabilną pracę w zespole profesjonalistów. - Ciekawą ścieżkę kariery w międzynarodowej organizacji. - Konsekwentny zakres obowiązków. - Prywatną opieka zdrowotna, benefity pracownicze. Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...