Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Kadry, Szkolenia, HR » Kadry, Szkolenia, HR - inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Asystent w dziale HR z j. francuskim (m/k) Nr ref.: /JOBS.pl Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources , świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko:  Asystent w dziale HR z j. francuskim (m/k)   Lokalizacja: Wrocław   Opis stanowiska: Weryfikacja i wprowadzanie danych Przygotowanie ewidencji wynagrodzeń, raportów i rejestrów. Aktywna współpraca z innymi działami w organizacji. Wsparcie dla działu HR   Wymagania: Bardzo dobra znajomość j. francuskiego (w mowie i piśmie) Dobra znajomość j. angielskiego Samodzielność oraz zdolność analitycznego myślenia Znajomość pakietu MS Office   Nasz klient oferuje: Zdobycie doświadczenia w nowoczesnym, międzynarodowym środowisku w znanej i cenionej firmie Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów i szkoleń Pracę w nowoczesnym biurze w centrum miasta Przyjazną atmosferę pracy Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...