Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Kursy i szkolenia » Inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Młodszy specjalista ds. zobowiązań z językiem niemieckim Nr ref.: /JOBS.pl Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży finansowej. Obecnie firma tworzy w Opolu nowe centrum biznesowe. W związku z tym nasz Klient poszukuje osób gotowych na rozwój zawodowy w obszarze księgowości. Miejsce pracy: Opole Zakres obowiązków: udział w migracji procesów z Niemiec do Opola praca w języku niemieckim weryfikacja faktur zakupowych wprowadzanie faktur do systemu udział w zamknięciu miesiąca przygotowywanie płatności kontakt z klientami w języku niemieckim WYMAGANIA gotowość do wyjazdu do Niemiec na okres 2-3 miesięcy (z możliwością przyjazdów do Polski na weekend) dobra znajomość języka niemieckiego (minimum B2) podstawowa znajomość języka angielskiego (A2) wykształcenie wyższe doświadczenie w pracy w księgowości/finansach będzie dużym atutem dobra znajomość pakietu MS Office elastyczność, chęć pracy w międzynarodowym środowisku KORZYŚCI możliwość wzięcia udziału w budowaniu nowego centrum biznesowego od podstaw pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie) praca w międzynarodowej firmie cieszącej się dużą renomą na rynku pracy Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Jeśli nie studia to co?
Jeśli nie studia to co?
Czas matur dobiegł końca, trwa rekrutacja na studia, teraz przed młodymi ludźmi kolejne bardzo trudne zadanie – decyzja, co zrobić ze swoją przyszłością. Studia, szkoła policealna, a może...

Proszę czekać - ładowanie treści...