Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Budownictwo » Budownictwo,inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Specjalista ds. Inwestycji Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: koordynacja pracy w jednym z obszarów prac budowlanych (m.in.: roboty ziemne, konstrukcje stalowe, żelbety, stolarka, prace wykończeniowe) oraz instalacyjnych (elektryka, wod – kan, ppoż), współudział w wyborze dostawców i wykonawców dla prowadzonych inwestycji, udział w negocjacjach warunków współpracy, udział w planowaniu prac, nadzór nad harmonogramem inwestycji, współudział w postępowaniu administracyjnym – uzyskiwanie pozwoleń i decyzji zgodnych z przepisami prawa, kontrola przebiegu oraz kosztów realizowanych projektów, rozliczanie inwestycji, współpraca z projektantami, wykonawcami, współpraca z działem zakupów (np. podczas kontraktowania firm podwykonawczych), sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych projektów. Wymagania: praktyczne doświadczenie w obszarze nadzorowania wybranych robót w obszarze prac budowlanych lub/i instalacyjnych, mile widziane doświadczenie w obszarze komercyjnym (rozmowy i negocjacje z podwykonawcami, elementy formalne, administracyjne projektów itp.), znajomość języka obcego (angielski lub rosyjski), prawo jazdy kat. B, rozwinięte umiejętności negocjacyjne, umiejętność organizacji pracy własnej, gotowość do wyjazdów służbowych krajowych oraz zagranicznych.   Oferujemy: interesujące wynagrodzenie, ciekawą, pełną wyzwań pracę z możliwością rozwoju zawodowego, niezbędne narzędzia pracy. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...