Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Budownictwo » Budownictwo,inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Specjalista ds. BHP i ochrony przeciwpożarowej Nr ref.: /JOBS.pl Zakres obowiązków Monitorowanie i kontrola przestrzegania przez firmę wymogów prawnych i systemowych w obszarze BHP i ochrony przeciwpożarowej Wykonywanie obowiązków sprawozdawczych wynikających z przepisów BHP i ochrony przeciwpożarowej Podejmowanie działań w celu zapobiegania zagrożeniom,  wypadkom oraz chorobom zawodowym w miejscu pracy Ciągłe działania zmierzające do promowania kultury BHP i  podnoszenia świadomości pracowników w zakresie BHP i ochrony przeciwpożarowej Przeprowadzanie szkoleń z zakresu BHP i ochrony przeciwpożarowej Prowadzenie dokumentacji BHP i ochrony przeciwpożarowej  zgodnie z regulacjami prawnymi Wykonywanie obowiązków wynikających z procedur systemu zarządzania PN-N 18001, ISO 14001 oraz OHSAS Współpraca z jednostkami zewnętrznymi w obszarze BHP i ochrony przeciwpożarowej Prowadzenie audytów z zakresu BHP i ochrony przeciwpożarowej Wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe, Uprawnienia inspektora p. poż.; Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej Bardzo dobra znajomość przepisów prawnych z zakresu BHP i ochrony przeciwpożarowej, Mile widziane uprawnienia audytora wewnętrznego systemu ISO 14001, OHSAS 18001, PN – N 18001, Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office Umiejętność pracy w zespole Bardzo dobra organizacja pracy Prawo jazdy kat. B. Komunikatywna znajomość j. angielskiego Oferujemy: Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, Możliwość doskonalenia i podnoszenia kompetencji zawodowych Prywatną opiekę medyczną Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt:   Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie ofert zawierających CV, list motywacyjny z dopiskiem BHP za pomocą Aplikuj teraz lub listownie Bitron Poland Sp. z o.o. ul. Jedności 46, 41-218 Sosnowiec   Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.   Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...