Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Budownictwo » Budownictwo,inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Przedstawiciel handlowy Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: - sprzedaż produktów firmy w inwestycjach - wyszukiwanie nowych inwestycji - utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi i potencjalnymi kandydatami Wymagania: - otwartości umysłu i kreatywności w działaniu - doświadczenia w sprzedaży i zawieraniu kontaktów przy inwestycjach budowlanych - wykształcenia technicznego - pewności siebie i ambicji - chęci rozwoju i nastawienie na relacje Oferujemy: - szybkość podejmowania decyzji - swobodę w działaniu - narzędzia do pracy - wsparcie prezesa firmy - dowolny rodzaj umowy (umowa o pracę, działalność) - podstawę wynagrodzenia + premie uzależnioną od wyników Aplikacje (CV + krótki opis działalności jako sprzedawca) prosimy przesyłać z dopiskiem ph.led.   Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).” Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...