Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Budownictwo » Budownictwo,inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Przedstawiciel handlowy Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: - sprzedaż produktów firmy w inwestycjach - wyszukiwanie nowych inwestycji - utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi i potencjalnymi kandydatami Wymagania: - otwartości umysłu i kreatywności w działaniu - doświadczenia w sprzedaży i zawieraniu kontaktów przy inwestycjach budowlanych - wykształcenia technicznego - pewności siebie i ambicji - chęci rozwoju i nastawienie na relacje Oferujemy: - szybkość podejmowania decyzji - swobodę w działaniu - narzędzia do pracy - wsparcie prezesa firmy - dowolny rodzaj umowy (umowa o pracę, działalność) - podstawę wynagrodzenia + premie uzależnioną od wyników Aplikacje (CV + krótki opis działalności jako sprzedawca) prosimy przesyłać z dopiskiem ph.led.   Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).” Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Opiekunki praca w Niemczech
Niemiecka Agentura Klingeln24 zaprasza opiekunki/ów do współpracy na terenie Niemiec Nordrhein-Westfalen. Gwarantujemy legalną pracę oraz wysokie zarobki do 2200 euro. Nie utajamy warunków pracy...
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Alfa Romeo Giulia - zobacz videotest
Alfa Romeo Giulia - zobacz videotest
Oto nowa Alfa Romeo. Giulia. Wszyscy na nią czekaliśmy. Czy ta nowa Alfa będzie wielkim powrotem tej kultowej marki, czy może gwoździem do trumny?

Proszę czekać - ładowanie treści...