Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Budownictwo » Budownictwo,inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Projektant Mostowy Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: opracowywanie projektów z branży mostowej Wymagania: wykształcenie wyższe w specjalności mostowej uprawnienia projektowe bez ograniczeń w specjalności mostowej co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku samodzielnego projektanta wykazanie się doświadczeniem (referencjami) w następującym zakresie: „Doświadczenie przy obiekcie klasy A o rozpiętości przęsła 50 m i doświadczenie przy realizacji 1 lub 2 lub 3 zadań obejmujących opracowanie dokumentacji projektowej składającej się co najmniej z projektu budowlanego na budowę lub przebudowę łącznie 18 obiektów mostowych, każdy o dowolnej konstrukcji w ciągu dróg klasy min. GP o rozpiętości teoretycznej najdłuższego przęsła co najmniej 30 m lub długości obiektu co najmniej 70 m.” CV w języku polskim należy przesłać korzystając z przycisku   "Aplikuj teraz" Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Przedstawiciel potrzebny od zaraz! !!
Firma handlowa Seven, poszukuje pilnie przedstawicieli handlowych: Zadania: Pozyskiwanie nowego klienta Sprzedaż zgodnie z założeniami firmy Dbanie o dobry wizerunek Firmy Wymagania: Wysoka kultura...
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Alfa Romeo Giulia - zobacz videotest
Alfa Romeo Giulia - zobacz videotest
Oto nowa Alfa Romeo. Giulia. Wszyscy na nią czekaliśmy. Czy ta nowa Alfa będzie wielkim powrotem tej kultowej marki, czy może gwoździem do trumny?

Proszę czekać - ładowanie treści...