Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Budownictwo » Budownictwo,inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Projektant Mostowy Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: opracowywanie dokumentacji projektowej weryfikacja dokumentacji branży mostowej współpraca przy przygotowywaniu ofert przetargowych związanych z infrastrukturą drogową nadzór nad zespołem asystentów   Wymagania: wykształcenie wyższe w specjalności mostowej minimum pięcioletnie doświadczenie zawodowe w projektowaniu obiektów mostowych uprawnienia do projektowania w branży mostowej min. 3 lata bardzo dobra znajomość pakietu MS Office umiejętność posługiwania się oprogramowaniem specjalistycznym z branży mostowej bardzo dobra znajomość przepisów prawa budowlanego i warunków technicznych doskonała organizacja pracy Oferujemy: konkurencyjne wynagrodzenie zatrudnienie w ramach umowy o pracę, w stabilnej firmie "Aplikuj teraz" Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...