Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 13 listopada 2019

Produkcja ram okiennych, drzwi i werand - Stolarz - Belgia - Oferta z Jobs.pl

Budownictwo » Budownictwo,inne

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresBelgia
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Produkcja ram okiennych, drzwi i werand - Stolarz - Belgia

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska:

    Produkcja ram okiennych, drzwi i werand - w 90% są to materiały z DREWNA, w 10% z PCV. Zlecenia na te wyroby są od klientów prywatnych i firm i u nich montowane (czyli domy biura, sklepy) w Brukseli i regionie Brabant Wallon.

    Wymagania:

    • doświadczenie
    • obsługa maszyn stolarskich
    • mile widziana znajomość języka francuskiego lub angielskiego

    Praca u stałego kontrahenta

    Oferujemy:

    • praca od zaraz
    • 13,50 euro/h
    • zakwaterowanie zapewnione w dobrym standardzie z miejscem do gotowania
    • zakwaterowanie bardzo blisko miejsca pracy
    • zaliczka możliwa już po 7 dniach
    • stałe zatrudnienie na umowę wraz ze świadczeniami socjalnymi
    • dodatkowe ubezpieczenie w prywatnej firmie
    • opieka formalno-prawna
    • pomoc w organizacji dojazdu do miejsca pracy
    • wsparcie opiekuna 24h

Kontakt:

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego na numer 882 714 889 lub prosimy o przesłanie cv.

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii