Budownictwo » Budownictwo,inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Pracownik szklarni - truskawki Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska Pielęgnacja sadzonek truskawek Wymagania brak przeciwwskazań do pracy fizycznej Doświadczenie w pracy w szklarni Odpowiedzialność oraz elastyczność Umiejętność pracy na różnych stanowiskach pracy Dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu podstawowym pozwalającym na zrozumienie podstawowych instrukcji Oferujemy dla kandydatów poniżej 23 roku życia niższe koszty zakwaterowania rekompensujące niższa holenderska stawkę ustawową bezpieczeństwo zarobków dopasowanych do Twoich oczekiwań stabilizację zatrudnienia popartą 10 letnim doświadczeniem i programem lojalnościowym cotygodniowe rozliczenia prosto na Twoje konto dodatek wakacyjny oraz dodatki za pracę poza regularnymi godzinami organizację transportu za granicę oraz na miejscu do pracy zakwaterowanie oraz polskojęzyczną opiekę w Holandii ubezpieczenie podczas pobytu oraz dopilnowanie wszystkich formalności przejrzyste cotygodniowe wyliczenia przepracowanych godzin i kosztów coroczne ,,jarografy" dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek atrakcyjną i stałą pracę w sektorach: produkcji, logistyki i rolnictwa Oferujemy stawkę godzinową w wysokości: 9,34 EUR brutto Sherpa International Force Sp. z o.o. Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 470 Zgłoszenia zawierające dane osobowe prosimy wysyłać z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883). Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...