Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Budownictwo » Budownictwo,inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Pracownik budowlany. Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Dla naszego klienta w okolicach Rijssen poszukujemy pracownikow do pracy przy montazu scian w domkach wakacyjnych. Praca jest w pelnym wymiarze godzin. Montaz scian i okien  domkow wakacyjnych Rozpoczecie pracy: 4 lipca. Wymagania: Doswiadczenie w  pracy na budowie. Sumiennosc, dokladnosc oraz samodzielnosc dokonywanej pracy. Mile widziany wlasny samochod. Dobra kondycja fizyczna oraz chec do pracy. Mieszkanie w Rijssen badz okolicach lub gotowosc przeprowadzki na domek agencyjny. Oferujemy: Dobre wynagrodzenie. Dobre warunki mieszkaniowe. Praca w pelnym wymiarze godzin plus regularne nadgodziny Przy dobrym funkcjonowaniu praca na dluzszy okres czasu. Wynagrodzenie przy pelnym wymiarze godzin € 1100 / za 4 tygodnie (kwota po odliczeniu oplaty za mieszkanie oraz ubezpieczenie zdrowotne.) Zainteresowane osoby proszone sa o przesylanie CV  Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...