Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Budownictwo » Budownictwo,inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Pracownik budowlany. Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Dla naszego klienta w okolicach Rijssen poszukujemy pracowników do pracy przy montażu ścian w domkach wakacyjnych. Praca jest w pełnym wymiarze godzin. Montaż ścian i okien  domków wakacyjnych Rozpoczęcie pracy: 4 lipca. Wymagania: Doświadczenie w  pracy na budowie. Sumienność, dokładność oraz samodzielność dokonywanej pracy. Mile widziany własny samochód. Dobra kondycja fizyczna oraz chęć do pracy. Mieszkanie w Rijssen lub okolicach lub gotowość przeprowadzki na domek agencyjny. Oferujemy: Dobre wynagrodzenie. Dobre warunki mieszkaniowe. Praca w pełnym wymiarze godzin plus regularne nadgodziny Przy dobrym funkcjonowaniu praca na dłuższy okres czasu. Wynagrodzenie przy pełnym wymiarze godzin € 1100 / za 4 tygodnie (kwota po odliczeniu opłaty za mieszkanie oraz ubezpieczenie zdrowotne.) Zainteresowane osoby proszone są o przesyłanie CV  Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...