Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Budownictwo » Budownictwo,inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Pracownik Administracyjny z językiem niderlandzkim Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: prospekcja telefoniczna i mailowa nawiązanie współpracy z nowymi partnerami biznesowymi i podtrzymywanie współpracy z obecnymi klientam bieżące prowadzenie dokumentacji z działań handlowych koordynacja pracy podwykonawców organizacja spotkań na placu budowy wsparcie w tłumaczeniu dokumentacji z j. niderlandzkiego na j. polski Wymagania: Znajomość języka niderlandzkiego na poziomie min. B1 Prawo jazdy kategorii B Umiejętności działania pod presją czasu oraz radzenia sobie w sytuacjach trudnych; Duże zdolności negocjacyjne Łatwość nawiązywania kontaktów Oferujemy: Zatrudnienie w belgijskiej firmie i wynagrodzenie na poziomie obowiązującym pracowników belgijskich Telefon, laptop i samochów służbowy Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...