Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Budownictwo » Budownictwo,inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Pracownicy ogólnobudowlani / fizyczni Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Zatrudnimy niewykwalifikowanych pracowników ogólnobudowlanych/fizycznych do pracy na budowach na terenie Polski. Wymagania: Chęć do pracy, zaangażowanie. Dyspozycyjność, praca w delegacji Przynajmniej 1 osoba w grupie 5 osobowej posiadająca samochód (w celu dojazdu na budowę)   Oferujemy: Umowa zlecenie 15zl brutto Zakwaterowanie (w przypadku wyjazdu w delegacje znacznie oddaloną od miejsca zamieszkania) Zwrot za dojazdy (tzw kilometrówka)   cv Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: email Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Opiekunki praca w Niemczech
Niemiecka Agentura Klingeln24 zaprasza opiekunki/ów do współpracy na terenie Niemiec Nordrhein-Westfalen. Gwarantujemy legalną pracę oraz wysokie zarobki do 2200 euro. Nie utajamy warunków pracy...
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Alfa Romeo Giulia - zobacz videotest
Alfa Romeo Giulia - zobacz videotest
Oto nowa Alfa Romeo. Giulia. Wszyscy na nią czekaliśmy. Czy ta nowa Alfa będzie wielkim powrotem tej kultowej marki, czy może gwoździem do trumny?

Proszę czekać - ładowanie treści...