Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Budownictwo » Budownictwo,inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Praca w Hiszpanii dla małżeństwa Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Do głównych obowiązków należeć będzie: wykonywanie typowych prac domowych, utrzymanie porządku i czystości powierzchni gospodarczej, bieżąca kontrola wyposażenia, prace remontowo-wykończeniowe, prace konserwacyjne. Wymagania: dobra znajomość języka hiszpańskiego oraz angielskiego, doświadczenie na podobnym stanowisku w pracy w mieszkaniu prywatnym, hotelu, pensjonacie, restauracji lub innej działalności gastronomicznej,   gotowość do pracy fizycznej, odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań, umiejętność planowania i organizacji pracy, wysoka kultura osobista, gotowość do relokacji do Hiszpanii. Oferujemy: stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków wsparcie w relokacji. Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny, wraz z numerem referencyjnym w temacie. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)\" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...