Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Budownictwo » Budownictwo,inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Pomocnik Maszynisty lokomotywy spalinowej Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska:   Szukamy obecnie maszynistów lokomotyw oraz pomocników maszynisty, chętnych podjąć pracę w Arabii Saudyjskiej. Naszym klientem jest firma wykonawcza z branży kolejowej, realizująca obecnie duży kontrakt budowlany w Arabii Saudyjskiej. Wymagania:   dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca skuteczną komunikację wykształcenie zawodowe lub średnie podstawowe umiejętności z zakresu mechaniki lub elektryki doświadczenie w firmach budowlanych lub produkcyjnych doświadczenie na stanowisku pomocnika maszynisty będzie mile widziane, ale nie jest konieczne bardzo mile widziane doświadczenie w pracy za granicą (kraje anglojęzyczne) dobry stan zdrowia Oferujemy:   Planowane rozpoczęcie pracy: kwiecień 2017 Atrakcyjne wynagrodzenie Pracodawca zapewnia zakwaterowanie oraz wyżywienie Pracodawca pokrywa koszty przelotu Polska-Arabia Saudyjska (praca w systemie 9 tygodni pracy, 3 tygodnie urlopu)     <p style="\"text-align:" center;\"=""> "Aplikuj teraz" Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Dodatkowe wymagania:   Świadectwo niekaralności Przed rozpoczęciem pracy kandydat będzie musiał przejść badania medyczne w Polsce Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...