Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Budownictwo » Budownictwo,inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Operator lub / i Programista maszyn CNC, Praca z zakwaterowaniem Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Przygotowywanie stanowiska pracy (zaznajamianie się z rysunkiem technicznym lub wzorcem, przygotowywanie narzędzi do pracy); Ustawianie parametrów i nadzorowanie pracy obrabiarek sterowanych numerycznie; Nastawianie parametrów pracy poszczególnych narzędzi w głowicy obrabiarki; Mocowanie obrabianych przedmiotów na stole w uchwytach Ustalanie korekcji poszczególnych narzędzi zamocowanych w głowicy, w zależności od naddatku i innych czynników wpływających na dokładność obróbki; Uruchamianie i zatrzymywanie obrabiarek; Wykrywanie nieprawidłowości w pracy obrabiarek i usuwanie drobnych usterek; Obsługiwanie przyrządów i aparatury pomiarowej do sprawdzania jakości wykonanej obróbki (dokładność kształtów, wymiarów itp.); Czyszczenie i konserwowanie obsługiwanych maszyn, urządzeń i przyrządów; Przestrzeganie przepisów bhp i ppoż. podczas obsługi maszyn i urządzeń. Wymagania: Doświadczenie w programowaniu i / lub obsludze maszyn CNC Umiejętność czytania dokumentacji technicznej Znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym Prawo jazdy kat. B Gotowość do podjęcia pracy za granicą, od zaraz Oferujemy: Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem, Długofalowe zatrudnienie, Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, Zatrudnienie na niemieckich lub austryjackich warunkach, Dobre warunki mieszkaniowe, Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek, Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności, Pomoc polskojęzycznego opiekuna, Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)\" Kontakt:   Prosimy o składanie dokumentów aplikacyjnych poprzez przycisk "Aplikuj Teraz" Więcej informacji pod tel.: +49 821 508 539 13 mówimy po polsku!!!   Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...