Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 16 listopada 2016

Monter Drzwi i Okien, praca z zakwaterowabniem - Oferta z Jobs.pl

Budownictwo » Budownictwo,inne

  • Województwozagranica
  • Miejscowośćinne
  • AdresAustria
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Monter Drzwi i Okien, praca z zakwaterowabniem

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska:

    • Przygotowanie otworów do montażu;
    • Montaż okien, drzwi;
    • Obróbka okien i drzwi listwami maskującymi;
    • Regulacja okien, drzwi;
    • Zabezpieczanie stolarki budowlanej przed zniszczeniem;
  • Wymagania:

    • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
    • Doświadczenie jako monter
    • Samodzielność, precyzja, zanjomosc dokumentacji budowlanej
    • Gotowość do wyjazdu za granice
    • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd
  • Oferujemy:

    • Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem,
    • Długofalowe zatrudnienie,
    • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
    • Zatrudnienie na austryjackich warunkach,
    • Dobre warunki mieszkaniowe,
    • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
    • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności,
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Kontakt:

Prosimy o składanie dokumentów aplikacyjnych poprzez przycisk "Aplikuj Teraz"

Więcej informacji pod tel.: +49 821 508 539 13

mówimy po polsku!

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii