Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Budownictwo » Budownictwo,inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Majster Budowy Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Nadzór nad powierzonym odcinkiem robót Nadzorowanie pracy ekip własnych oraz firm podwykonawczych Organizowanie robót Wymagania: Wieloletnie doświadczenie na zawodowe na stanowisku Majstra (budownictwo kubaturowe) Wykształcenie średnie lub zawodowe Wcześniejsze doświadczenie jako wykwalifikowany pracownik na budowie (np. cieśla, zbrojarz, murarz) Oferujemy: Pracę w renomowanej i dobrze zorganizowanej firmie wykonawczej Pracę na terenie województwa mazowieckiego Zatrudnienie w ramach umowy o pracę CV w języku polskim należy przesłać korzystając z przycisku   "Aplikuj teraz" Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)\"             <p style="\"text-align:" center;\"=""> www.integrity-consulting.pl Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...