Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Budownictwo » Budownictwo,inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Koordynator ds. Przygotowania Inwestycji Nr ref.: /JOBS.pl Zakres obowiązków: Opracowywanie wniosków i uzyskiwanie decyzji administracyjnych, Nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z firmami współpracującymi, Przygotowanie nieruchomości do realizacji inwestycji budowlanej, Współtworzenie budżetu inwestycji, Koordynacja działań z innymi działami firmy, Współpraca z architektami i biurami projektowymi, Monitorowanie postępu prac, Wymagania: Wykształcenie wyższe techniczne (preferowanie kierunki: Budownictwo, Architektura lub pokrewne), Minimum 2 letnie doświadczenie przy realizacji projektów budowlanych, Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny, Doświadczenie w kontaktach z urzędami i w uzyskiwaniu pozwoleń, Mobilność, Umiejętność prowadzenia negocjacji i budowania dobrych relacji interpersonalnych, Samodzielność i inicjatywa w działaniu, Odporność na stres i umiejętność pracy pod presją czasu, Czynne prawo jazdy kat. B Firma oferuje: Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, Pracę przy realizacji nowoczesnych i innowacyjnych obiektów, Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...