Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Budownictwo » Budownictwo,inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Kierownik Robót Nr ref.: /JOBS.pl Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie: Kierowanie działalnością związaną z przygotowaniem i realizacją produkcji  na budowie; Współpraca podczas opracowywaniu założeń i wycen kosztorysowych; Opracowanie harmonogramu realizacji budowy; Odbiór placu budowy; Kontrola postępów robót w zakresie zgodności z harmonogramem; Uczestnictwo w naradach z inwestorami; Sporządzanie końcowego rozliczenia budowy oraz protokołu odbioru wykonanych robót; Prowadzenie dziennika budowy. Wymagania Wykształcenie wyższe budowlane; Doświadczenie na stanowisku kierowniczym; Biegła znajomość języka angielskiego - warunek konieczny; Wykonawcze uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno- budowlanej (będą dodatkowym atutem); Rzetelność, odpowiedzialność i uczciwość; Gotowość do podróży służbowych. Oferujemy: Stabilną, ciekawą pracę, pełną wyzwań; Umowę o pracę; Atrakcyjne wynagrodzenie (solidna podstawa +dodatek kontraktowy); Niezbędne narzędzia pracy. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie swojego życiorysu na pomocą przycisku APLIKUJ. Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...