Budownictwo » Budownictwo,inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Glazurnik / Płytkarz - Norwegia Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Ilość wakatów: 12     Obowiązki: - Kładzenie płytek, glazury i terakoty Wymagania:    - min. 3-letnie doświadczenie w zawodzie - umiejętność pracy samodzielnej   Pracodawca norweski oferuje: - legalną pracę na pełen etat - atrakcyjne zarobki ok 190 NOK/h lub więcej w zależności od doświadczenia - pracę na warunkach norweskich (umowa, ubezpieczenie, socjalne) Prosimy o przesyłanie CV w j. angielskim lub norweskim oraz referencji pisemnych lub telefonicznych. W przesyłanych dokumentach proszę pamiętać o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.   Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Umieszczenie w CV zgody jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Kontakt: Odwiedź nas na www.facebook.com/esperfekt  i na naszej stronie www.es-perfekt.pl i dowiaduj się o pilnych ofertach jako pierwszy!   Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .