Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Budownictwo » Budownictwo,inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Glazurnik / Płytkarz - Norwegia Nr ref.: /JOBS.pl Opis stanowiska: Ilość wakatów: 12     Obowiązki: - Kładzenie płytek, glazury i terakoty Wymagania:    - min. 3-letnie doświadczenie w zawodzie - umiejętność pracy samodzielnej   Pracodawca norweski oferuje: - legalną pracę na pełen etat - atrakcyjne zarobki ok 190 NOK/h lub więcej w zależności od doświadczenia - pracę na warunkach norweskich (umowa, ubezpieczenie, socjalne) Prosimy o przesyłanie CV w j. angielskim lub norweskim oraz referencji pisemnych lub telefonicznych. W przesyłanych dokumentach proszę pamiętać o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.   Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Umieszczenie w CV zgody jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Kontakt: Odwiedź nas na www.facebook.com/esperfekt  i na naszej stronie www.es-perfekt.pl i dowiaduj się o pilnych ofertach jako pierwszy!   Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...