Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Budownictwo » Budownictwo,inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Opis:

Cieśla szalunkowy/Zbrojarz/Betoniarz -Norwegia Nr ref.: /JOBS.pl Ilość wakatów:12                                    Obowiązki: W zależności od doświadczenia kandydata mamy do wyboru stanowiska: • Prace związane z szalowaniem, zbrojeniem i/lub betonowaniem fundamentów i elementów  betonowych. • Prefabrykacja i zbrojenie stropów, schodów, ścian (fabryka)   Od kandydatów pracodawca norweski oczekuje doświadczenia w w/w zawodzie. Wymagania: - min. 3-letnie doświadczenie w/w zawodzie - znajomość rysunku technicznego - umiejętność pracy samodzielnej - dobra kondycja fizyczna Pracodawca norweski oferuje: - praca na pełen etat - możliwy wielomiesięczny kontrakt - atrakcyjne wynagrodzenie ok. 200 NOK/h lub więcej w zależności od doświadczenia - pracę w stabilnej dużej firmie, - umowę, ubezpieczenie, socjalne na warunkach NORWESKICH, - pomoc urzędowo-administracyjną. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" W przesyłanych dokumentach proszę o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych. Umieszczenie w CV klauzuli jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Kandydaci samodzielnie potwierdzają warunki pracy z pracodawcą norweskim. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za zainteresowanie naszymi ofertami! Kontakt: Prosimy o przesłanie CV n za pomocą "aplikuj Teraz" www.es-pefekt.pl Odwiedź nas na www.facebook.com/esperfekt i dowiaduj się o pilnych ofertach jako pierwszy!   Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...