Ogłoszenie, którego szukasz jest nieaktywne.

Budownictwo » Budownictwo,inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Wielka Brytania

Opis:

Cieśla / Stolarz - praca w Wielkiej Brytanii Nr ref.: /JOBS.pl Zadania: Praca na prefabrykacji elementów betonowych (na hali) Wykonywanie prac ciesielskich i stolarskich Przygotowywanie szalunków / form Praca z rysunkiem technicznym przy przygotowywaniu elementów  Wymagania: Doświadczenie w pracy na stanowisku cieśli / stolarza Umiejętność szalowania i przygotowywania form na podstawie rysunku Dobra znajomość rysunku technicznego Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem Dyspozycyjność do wyjazdu od zaraz Oferujemy: Stałe zatrudnienie na brytyjskich warunkach (umowa podpisywana przed wyjazdem) Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe Zapewnione zakwaterowanie Pomoc przy formalnościach związanych z wyjazdem Kontakt do polskiego koordynatora podczas pobytu w UK Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Kontakt: Prosimy wysyłać CV na adres: ciesla@jobs.pl Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Ciekawe oferty z tego działu:
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek
Poszukujemy pielęgniarek i opiekunek do pracy w domach opieki w Niemczech. Konieczne kwalifikacje, doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego. Wszelkie informacje w kontakcie telefonicznym.
Zobacz także >>
Porady ekspertów - zobacz artykuły
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...

Proszę czekać - ładowanie treści...