Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 8 lutego 2018

Cieśla / Stolarz - praca w Wielkiej Brytanii - Oferta z Jobs.pl

Budownictwo » Budownictwo,inne

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćWielka Brytania
  • AdresOkolice Nottingham
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Cieśla / Stolarz - praca w Wielkiej Brytanii

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Zadania:

    • Praca na prefabrykacji elementów betonowych (na hali)
    • Wykonywanie prac ciesielskich i stolarskich
    • Przygotowywanie szalunków / form
    • Praca z rysunkiem technicznym przy przygotowywaniu elementów
  • Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na stanowisku cieśli / stolarza
    • Umiejętność szalowania i przygotowywania form na podstawie rysunku
    • Dobra znajomość rysunku technicznego
    • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • Dyspozycyjność do wyjazdu od zaraz
  • Oferujemy:

    • Stałe zatrudnienie na brytyjskich warunkach (umowa podpisywana przed wyjazdem)
    • Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
    • Zapewnione zakwaterowanie
    • Pomoc przy formalnościach związanych z wyjazdem
    • Kontakt do polskiego koordynatora podczas pobytu w UK
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Kontakt:

Prosimy wysyłać CV na adres: ciesla@jobs.pl

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii