Budownictwo » Budownictwo,inne

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość inne

Assistant Project Manager - Construction - Education/Arts/Heritage Nr ref.: /JOBS.pl Salary: 45000.00-45000.00 British Pound . GBP (Annual)   Assistant Project Manager - Construction - Education/Arts/Heritage Assistant Project Manager with some experience of constrauction, ideally Education, Arts or Heritage for our client, a true market leader in the construction arena to work on the refurbishment and restoration of various prestigious heritage & educational buildings in and around the Midlands. The position will be based in Solihull, with regular travel required. It is essential you are educated to degree level in a construction-related subject or equivalent work experience, as well as 1-2 years experience working on new build, refurbishment and conservation projects in education, arts or heritage. You will be working on a range of client projects in a consultancy capacity so previous experience in a similar environment preferred. This is truly an outstanding opportunity to join a global leader in its field and take your career to the next plateau. Please contact Sterling Pryce now for an immediate response to your application! Kontakt: Aplikuj teraz Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl .

Szkolenie na profesjonalną opiekunkę do dziecka
Już od 10 listopada Fundacją Ad Fontes powinna zanteresować się każda osoba, która pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje jako opiekunka do dziecka. Szkolenie nie jest jednak skierowane tylko do...