Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 14 listopada 2016

Fizjoterapeuta ze znajomością języka francuskiego - Oferta z Jobs.pl

Administracja biurowa » Pracownik biurowy

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćFrancja
Dodaj do:

Opis:

Jobs.pl

Fizjoterapeuta ze znajomością języka francuskiego

Nr ref.: /JOBS.pl

  • Opis stanowiska:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadać za wykonywania medycznych działań ratunkowych, diagnostyce i leczeniu ostrych zachorowań i urazów wymagających natychmiastowej pomocy itp.

  • Wymagania:

  • Chęć do podjęcia pracy za granicą

  • Zdolność szybkiej adaptacji do nowego otoczenia i nowych warunków pracy

  • Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność pracy w grupie

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu

  • Znajomość języka francuskiego

  • Oferujemy:

  • Wynagrodzenie na poziomie obowiązującym pracowników francuskich

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz niezbędne narzędzia pracy

  • Pomoc prawna, administracyjna i językowa

  • Pomoc w kwestiach organizacyjnych (m.in. zakwaterowanie, dojazd)

  • Kursy językowe dla osób zainteresowanych

  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Kontakt:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz dodatkowe dokumenty) na adres: sylwia.szczygielska@mediren.eu lub za pośrednictwem formularza na stronie internetowej www.mediren.pl

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Jobs.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii