Sprzątanie, Opieka, Pomoc Domowa » Niania

  • Województwo zagranica
  • Miejscowość Francja

Rodzina z  Francji poszukuje nowej Au Pair do opieki nad 1 dzieckiem od grudnia 2016 Zostań fille Au Pair we Francji /Onet le Chateau/ grudzień 2016 Nr oferty: 36566/Prowork.com.pl Wymagania: wiek uczestnika Au pair Francja 18 - 29 lat  Dobra znajomość j. francuskiego lub j.angielskiego Doświadczenie w opiece nad dziećmi Gotowość do do wyjazdu na okres min. 9-12 miesięcy  ważne: oferty Au pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi. Au pair musi być osobą niezamężną, niepalącą i bezdzietną Obowiązki: Zamieszkaj w przepięknej miejscowości na północy Francji! Zostań Au Pair i ucz się języka! Rodzina francuska z 4-letnią dziewczynką poszukuje miłej  i doświadczonej Au Pair od grudnia 2016 na okres 9 miesięcy. Obowiązki Au Pair to opieka nad dziećmi max 30 godzin tyg. - przygotowywanie posiłków,  zabawa, pomoc w nauce , odprowadzanie dzieci do szkoły oraz pomoc w odrabianiu lekcji.  W pobliżu znajduje się szkoła językowa, istnieje więc możliwość uczęszczania na kurs języka. Oferujemy: Normal 0 21 W ramach pobytu Au Pair we Francji ma zapewnione: 12 miesięczny pobyt w rodzinie francuskiej i pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi możliwość nauki języka francuskiego. Kieszonkowe 320 euro netto/ miesięcznie + gwarantowane bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie, internet w pokoju  opieka partnerskiego biura Au Pair we Francji  opłacony bilet na okmunikację miejską  Kontakt: Normal 0 21 Chcesz wyjechac jako Au Pair za granicę? Jeśli spełniasz warunki uczestnictwa w Programie Au Pair Francja prześlij swoje zgłoszenie na wyjazd Au Pair mailem: info@prowork.com.pl lub zarejestruj się w serwisie Prowork www.prowork.com.pl Kontakt: tel 022 323 63 35, 502 731 065 skype: prowork_info Wyjazdy Au Pair do 15 krajów na świecie! Polecamy promocje Au Pair 2016. Szczegółowe zasady promocji znajdziesz na naszej stronie www.prowork.com.pl Czekamy na Twoje zapytanie i opinie o Au Pair. Prowork bezpieczne podróże językowe -16 lat doświadczenia! Ogłoszenie pochodzi z serwisu Prowork.com.pl .