Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 19 sierpnia 2016

Wyjedź do Francji na rok i zostań Au pair/ Nancy / styczeń 2017

Sprzątanie, Opieka, Pomoc Domowa » Niania

  • Województwozagranica
  • MiejscowośćFrancja
  • AdresNancy
Dodaj do:

Opis:

Prowork.com.pl

Rodzina z Nancy zaprosi Au Pair do opieki nad 2 dzieci od stycznia 2017

Nr oferty: 36145/Prowork.com.pl

Wymagania:

  • wiek uczestnika Au pair Francja 18 - 29 lat

  • Dobra znajomość j. francuskiego lub j.angielskiego

  • Doświadczenie w opiece nad dziećmi

  • Gotowość do do wyjazdu na okres min. 6-12 miesięcy

  • ważne: oferty Au pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi.

  • kandydatka na au pair musi być osobą niezamężną, niepalącą i bezdzietną

Obowiązki:

Zamieszkaj we Francji i szlifuj język! Zostań Fille Au Pair !

Rodzina z Nancy   zaprosi Au Pair do opieki nad 2 dzieci w wieku: 8 i 4 lata.Obowiązki Au Pair to opieka nad dziećmi max 35 godzin w tyg, oraz pomoc w drobnych  pracach  domowych. Au Pair ma zapewniony darmowy bilet miesięczny na komunikację miejską.

Oferujemy:

W ramach pobytu Au Pair we Francji ma zapewnione:

  • 12 miesięczny pobyt w rodzinie francuskiej i pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi

  • możliwość nauki języka francuskiego.

  • Kieszonkowe 320 euro netto/ miesięcznie + gwarantowane bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie, internet w pokoju

  • opieka partnerskiego biura Au Pair we Francji

  • opłacony bilet na komunikację miejską

Kontakt:

Chcesz wyjechac jako Au Pair za granicę? Jeśli spełniasz warunki uczestnictwa w Programie Au Pair Francja prześlij swoje zgłoszenie na wyjazd Au Pair mailem: info@prowork.com.pl lub zarejestruj się w serwisie Prowork www.prowork.com.pl

Kontakt: tel 022 323 63 35, 502 731 065

skype: prowork_info

Wyjazdy Au Pair do 15 krajów na świecie! Polecamy promocje Au Pair 2016

Szczegółowe zasady promocji znajdziesz na naszej stronie www.prowork.com.pl

Czekamy na Twoje zapytanie i opinie o Au Pair.

Prowork bezpieczne podróże językowe -15 lat doświadczenia!

Ogłoszenie pochodzi z serwisu Prowork.com.pl.

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii